Algemeen Kampioen 2021 – Beste Gouldamadine

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Algemeen Kampioen + bondskruis

W. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

95

270

 

 

 

 

 

Prijzengalerij Nationale Gouldamadine Tentoonstelling 2021

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Groep 1: Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

Kampioen

W. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

95

270

Zilver

G. Groothedde

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

94

212

Zilver

R. Hupperetz

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

94

203

Brons

H. Stam

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

93

190

Brons

H. de Goede

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

93

246

Groep 2: Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel man

Kampioen

R. Bredewold

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel man

94

292

Zilver

J. van Driel

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel man

93

290

Groep 3: Zwartkop groen paarsborst roodsnavel pop

Kampioen

W. Brand

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel pop

94

419

Zilver

W. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel pop

93

413

Brons

W. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel pop

92

417

Brons

H. de Goede

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel pop

92

400

Groep 4: Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel pop

Kampioen

H. Stam

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel pop

95

441

Zilver

T. van den Belt

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel pop

94

449

Groep 5: Roodkop groen paarsborst man

Kampioen

G. Groothedde

Roodkop groen paarsborst man

95

504

Zilver

D. van Iersel

Roodkop groen paarsborst man

94

511

Brons

F. Boersma

Roodkop groen paarsborst man

93

529

Brons

H. de Goede

Roodkop groen paarsborst man

93

538

Groep 6: Roodkop groen paarsborst pop

Kampioen

R. Sanders

Roodkop groen paarsborst pop

95

597

Zilver

J. van Driel

Roodkop groen paarsborst pop

94

555

Groep 7: Oranjekop groen paarsborst man

Kampioen

J. van Sonsbeek

Oranjekop groen paarsborst man

94

625

Zilver

B. Wennekes

Oranjekop groen paarsborst man

93

606

Groep 8: Oranjekop groen paarsborst pop

Kampioen

M. Balsing

Oranjekop groen paarsborst pop

93

669

Groep 9: Zwartkop groen witborst roodsnavel man

Kampioen

A. Roks

Zwartkop groen witborst roodsnavel man

92

673

Groep 10: Zwartkop groen witborst oranjesnavel man

Kampioen

R. van der Stege

Zwartkop groen witborst oranjesnavel man

93

687

Groep 11: Zwartkop groen witborst roodsnavel pop

Kampioen

J. van Sonsbeek

Zwartkop groen witborst roodsnavel pop

93

704

Groep 12: Zwartkop groen witborst oranjesnavel pop

Kampioen

B. Wennekes

Zwartkop groen witborst oranjesnavel pop

93

711

Groep 13: Roodkop groen witborst man

Kampioen

E. Grijmans-Brunken

Roodkop groen witborst man

94

730

Groep 14: Roodkop groen witborst pop

Kampioen

B. Vermeer

Roodkop groen witborst pop

93

743

Groep 15: Oranjekop groen witborst man

Kampioen

R. Staal

Oranjekop groen witborst man

94

753

Zilver

J. van Sonsbeek

Oranjekop groen witborst man

93

769

Groep 16: Oranjekop groen witborst pop

Kampioen

T. van den Belt

Oranjekop groen witborst pop

94

779

Groep 17: Cinnamon man/pop

Kampioen

T. van Roemburg

Zwartkop Cinnamon paarsborst osn pop

93

794

Groep 18: Groen EF pastel paarsborst man

Kampioen

R. Staal

Zwartkop groen EF pastel paarsborst osn man

94

810

Zilver

M. Balsing

Zwartkop groen EF pastel paarsborst rsn man

93

807

Groep 19: Groen DF pastel (overgoten) paarsborst man

Kampioen

M. Balsing

Zwartkop groen DF pastel (overgoten) pb man

94

812

Groep 20: Groen EF pastel (overgoten) paarsborst pop

Kampioen

M. Balsing

Zwartkop groen EF pastel (overgoten) pb pop

94

853

Groep 21: Groen EF pastel (overgoten) witborst man

Kampioen

E. Grijmans-Brunken

Zwartkop groen EP pastel (overgoten) wb man

93

866

Groep 22: Geel paarsborst man/pop

Kampioen

D. van Iersel

Oranjekop geel paarsborst man

94

885

Groep 23: Geel witborst man

Kampioen

D. van Iersel

Oranjekop geel witborst man

93

912

Zilver

M. Balsing

Roodkop geel witborst man

92

909

Groep 24: Geel witborst pop

Kampioen

D. van Iersel

Zwartkop geel witborst pop

93

921

Groep 25: Aqua (zeegroen) paarsborst man/pop

Kampioen

D. van Iersel

Oranjekop aqua (zeegroen) paarsborst pop

91

936

Groep 26: Zwartkop blauw paarsborst man

Kampioen

B. Wennekes

Zwartkop blauw paarsborst man

94

938

Zilver

R. van de Put

Zwartkop blauw paarsborst man

93

965

Groep 26A: Rood/oranjekop blauw paarsborst man

Kampioen

R. van der Stege

Rood/oranjekop blauw paarsborst man

92

977

Groep 27: Blauw paarsborst pop

Kampioen

W. Brand

Zwartkop blauw paarsborst pop

94

997

Groep 28: Blauw witborst man

Kampioen

J. Steneker

Zwartkop blauw witborst man

93

1007

Groep 29: Blauw witborst pop

Kampioen

R. van de Put

Zwartkop blauw witborst pop

92

1015

Groep 30: Blauw EF pastel paarsborst man

Kampioen

R. Staal

Rood/oranjekop blauw EF pastel pb man

93

1033

Groep 31: Blauw DF/EF pastel (overgoten), paars/witborst man/pop

Kampioen

M. Balsing

Zwartkop blauw EF pastel (overgoten) wb man

92

1024

Groep 32: Wit

Kampioen

M. Beer

Wit witborst pop

93

1046

Groep 33: SL ino groen/blauw (lutino/albino) man/pop

Kampioen

W. Rozenmeijer

Zwartkop SL ino (lutino) groen pop

92

1052

Groep 34: Lilaborst mannen

Kampioen

H. Lomulder

Roodkop groen lilaborst man

93

1065

Groep 35: Promotieklasse – Lilaborst poppen

Beste Vogel met Lilaborst kenmerken

K. Baak

Toont alle kenmerken van de lilaborst pop

1078

Groep 36: Niet genoemde kleurslagen

Geen Kampioen

 

 

 

 

 

 

 

 

Stammen

Groep 40: Stammen alle kleurslagen mannen

Kampioen

L. Thijs

Zwartkop groen paarsborst man

371

1-4

Zilver

L. Thijs

Oranjekop groen paarsborst man

370

37-40

Groep 41: Stammen alle kleurslagen poppen

Kampioen

H. Lomulder

Zwartkop groen paarsborst pop

372

13-16

 

 

 

 

 

Stellen

Groep 42: Stellen alle kleurslagen mannen

Kampioen

H. Lomulder

Roodkop groen paarsborst man

188

93-94

Zilver

H. de Goede

Oranjekop groen paarsborst man

185

121-122

Brons

R. Hupperetz

Zwartkop groen paarsborst man

184

51-52

Groep 43: Stellen alle kleurslagen poppen

Kampioen

L. Thijs

Roodkop groen paarsborst pop

185

101-102

Zilver

R. Hupperetz

Zwartkop groen paarsborst pop

184

69-70

 

 

 

 

 

Derby kampioen

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Kampioen

R. Bredewold

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel man

94

292

 

 

 

 

 

Jeugd Kampioen 2021

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Kampioen Jeugd

Reinder Jordans

Roodkop groen paarsborst pop

93

542

 

 

 

 

 

Bondsmedailles

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Bondsmedaille

J. Los

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

92

192

Bondsmedaille

W. Graus

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

92

282

Bondsmedaille

R. de Jong

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel pop

92

455

Bondsmedaille

H. Stam

Roodkop groen paarsborst man

92

479

Bondsmedaille

A. Fioole

Roodkop groen paarsborst man

92

499

Bondsmedaille

K. Loef

Roodkop groen paarsborst man

92

527

Bondsmedaille

Sam Tramper (jeugd)

Roodkop groen paarsborst man

92

541

Bondsmedaille

J. Verhoef

Roodkop groen paarsborst pop

92

558

Bondsmedaille

C. Boeren

Roodkop groen paarsborst pop

92

578

Bondsmedaille

L.Thijs

Oranjekop groen paarsborst man

92

604

Bondsmedaille

H. de Goede

Oranjekop groen paarsborst man

92

634

Bondsmedaille

B. Oving

Oranjekop groen paarsborst pop

92

648

Bondsmedaille

E. Grijmans-Brunken

Oranjekop groen DF pastel (overgoten) pb man

93

844

Bondsmedaille

J. Draaisma

Zwartkop groen witborst roodsnavel man

92

692

Bondsmedaille

R. van der Stege

Zwartkop groen witborst roodsnavel pop

92

701

Bondsmedaille

W. van Lente

Roodkop groen witborst pop

92

740

Bondsmedaille

H. van Houtum

Oranjekop groen witborst man

92

755

Bondsmedaille

T. van den Belt

Zwartkop groen DF pastel (overgoten) osn pb man

92

833

Bondsmedaille

R. Staal

Oranjekop groen EF pastel (overgoten) wb man

92

878

Bondsmedaille

M. Beer

Zwartkop blauw paarsborst man

92

958

Bondsmedaille

R. van de Put

Zwartkop blauw paarsborst pop

92

991

Bondsmedaille

R. Veltman

Zwartkop blauw EF pastel paarsborst man

92

1020

 

Regio klassement

Klassement

Regio

Punten aantal

Kampioen en Wisselbeker

Regio 3

2319

2e plaats

Regio 4

2305

3e plaats

Regio 1

2296

4e plaats

Regio 2

2290

5e plaats

Regio 5

2283

6e plaats

Regio 8

2282

7e plaats

Regio 7

2280

8e plaats

Regio 6

2279

 

Klassement 5 beste vogels

Rang

Naam

Som 5 beste vogels

Kampioen

D. van Iersel

466

2

M. Balsing

466

3

H. Lomulder

465

4

B. Wennekes

465

5

W. Schalley

464

6

R. Staal

464

7

T. van den Belt

464

8

E. Grijmans-Brunken

464

9

G. Groothedde

463

 

J. van Sonsbeek

463

 

H. de Goede

463

12

H. Stam

462

 

R. Hupperetz

462

14

R. van de Put

461

 

L. Thijs

461

 

W. Brand

461

17

M. Beer

460

18

R. van der Stege

459

19

J. Steneker

458

20

J. Verhoef

457

 

J. van Driel

457

 

H. Gerritzen

457

23

R. Bredewold

456

 

F. Boersma

456

 

R. Sloof

456

 

A. Fioole

456

 

M. ter Haar

456

 

J. Los

456

 

J. Veldman

456

 

J. van der Knaap

456

 

K. Loef

456

32

J. van Driel

455

 

H. Wierda

455

 

C. Boeren

455

 

R.H.J. Sanders

455

36

B. Oving

454

 

R. de Jong

454

 

H. van Houtum

454

 

B. van den Berg

454

40

J. Jordens

453

 

T. Osterbrink

453

 

A. Roks

453

 

A. Huiskamp

453

 

W. van Lente

453

 

A. ter Wijlen

453

46

J. Schipper

452

 

J. Zuidema

452

 

W. Rozemeijer

452

 

P. van Belzen

452

 

F. Bal

452

51

W. Graus

451

 

H.J. Boer

451

53

J. Schoonhoven

450

 

G.B. Heijster

450

 

H. Kuster

450

 

B. Vermeer

450

57

J. Draaisma

449

 

R. Bussink

449

59

R. Bal

448

 

R. Veldman

448

 

J. Sloff

448

62

F. Schenk

447

63

J. Rijnders

446

 

E. Kluskens

446

64

R. Kanis

445

65

P. de Nooijer

444

66

G. Bovendorp

441

67

W. de Nijs

436

68

T. Bais

435

69

T. van Roemburg

366

70

K. Endema

352

Tentoonstelling Elst 2022

De nationale Gouldamadine tentoonstelling in Elst.

Woensdag 12 Okt.: Opening (alleen voor leden) 20:00 – 22:00 uur

Donderdag 13 Okt.:  10:00 – 21:30 uur 

Vrijdag 14 Okt.:  10:00 – 21:30

Zaterdag 15 Okt.:  10:00 – 14:30

 

Inschrijven voor deze tentoonstelling dient u eerst in te loggen als lid.

Voor meer informatie klik hier onder op meer info 

Meer info

Waarom lid worden?

Het steunen van het kweken van natuurbroed gouldamadine.

4x per jaar ontvang je het clubblad “Spectrum”

1x per jaar de Nationale tentoonstelling Elst

Exclusief toegang op de eerste openingsdag van de Nationale tentoonstelling Elst

Regio ontmoetingsdagen 

Regio tentoonstellingen

Toegang tot de ledenlijst van meer dan 900 leden

Leden-prijs voor Special items in de webshop

Direct lid worden