28ste nationale tentoonstelling te Elst 

weer een mooie show neer gezet samen met onze vrijwilligers waar wij zeer blij mee zijn.

Na de opening die door de heer Straatman is gedaan volgde een prijsuitreiking. Na deze prijsuitreiking werden de deuren geopend naar de show toe. Als eerste zoals altijd waren alle leden die aanwezig waren bij de verkoop klasse te vinden

 

Algemeen Kampioen 2019    Beste Gouldamadine

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Algemeen kampioen

 + bondskruis

E. van der Laan

Zwartkop groen paarsborst osn man

95

328

Prijzengalerij Nationale Gouldamadine Tentoonstelling 2019

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Groep 1: Zwartkop groen paarsborst roodsnavel man

 

 

Kampioen

W. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

94

278

Zilver

J. Veldman

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

93

298

Brons

H. Lomulder

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

92

266

Brons

G. Groothedde

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

92

248

Brons

W. Brand

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

92

224

Groep 2: Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel man

 

 

Kampioen

E. van der Laan

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel m

95

328

Zilver

H. Stam

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel m

94

333

Brons

R. de Jong

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel m

93

325

Groep 3: Zwartkop groen paarsborst roodsnavel pop

 

 

Kampioen

C. Balk

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

95

351

Zilver

L. Spaak

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

94

416

Brons

W.F.H. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

93

406

Brons

L. Spaak

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

93

414

Brons

L. Spaak

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

93

417

Groep 4: Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel pop

 

 

Kampioen

J. van Driel (sr)

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel p

94

455

Zilver

R. Staal

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel p

93

475

Brons

R. Hupperetz

Zwartkop groen paarsborst oranjesnavel p

92

463

Groep 5: Roodkop groen paarsborst man

 

 

Kampioen

J. van Driel (sr)

Roodkop groen paarsborst m

95

509

Zilver

J. van Driel (jr)

Roodkop groen paarsborst m

94

507

Brons

W.F.H. Schalley

Roodkop groen paarsborst m

93

563

Brons

M. Balsing

Roodkop groen paarsborst m

93

489

Brons

H. Lomulder

Roodkop groen paarsborst m

93

549

Groep 6: Roodkop groen paarsborst pop

 

 

Kampioen

J. van Driel (jr)

Roodkop groen paarsborst p

94

612

Zilver

M. van der Auwera

Roodkop groen paarsborst p

93

600

Brons

R. Hupperetz

Roodkop groen paarsborst p

92

623

 

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Groep 7: Oranjekop groen paarsborst man

 

 

Kampioen

A.T. van den Belt

Oranjekop groen paarsborst m

94

649

Zilver

F. Boersma

Oranjekop groen paarsborst m

93

657

Brons

H. de Goede

Oranjekop groen paarsborst m

92

668

Brons

L. Thijs

Oranjekop groen paarsborst m

92

696

Groep 8: Oranjekop groen paarsborst pop

 

 

Kampioen

E. van der Laan

Oranjekop groen paarsborst p

94

718

Zilver

M. Balsing

Oranjekop groen paarsborst p

93

704

Brons

J. van Driel (sr)

Oranjekop groen paarsborst p

92

712

Groep 9: Zwartkop groen witborst roodsnavel man

 

 

Kampioen

A. Roks

Zwartkop groen witborst roodsnavel m

93

741

Groep 9A: Zwartkop groen witborst oranjesnavel man

 

 

Kampioen

C. Balk

Zwartkop groen witborst oranjesnavel m

92

745

Groep 10: Zwartkop groen witborst roodsnavel pop

 

 

Kampioen

H. Wierda

Zwartkop groen witborst roodsnavel p

92

773

Groep 10A: Zwartkop groen witborst oranjesnavel pop

 

 

Kampioen

H. Stam

Zwartkop groen witborst oranjesnavel p

92

793

Groep 11: Roodkop groen witborst man

 

 

Kampioen

T. Osterbrink

Roodkop groen witborst m

94

810

Zilver

T. Osterbrink

Roodkop groen witborst m

93

809

Brons

J. Verkade

Roodkop groen witborst m

92

817

Groep 12: Roodkop groen witborst pop

 

 

Kampioen

G. Verkoulen

Roodkop groen witborst p

92

834

Groep 13: Oranjekop groen witborst man

 

 

Kampioen

J.H. van Sonsbeek

Oranjekop groen witborst m

94

855

Zilver

J.W. Steneker

Oranjekop groen witborst m

93

857

Brons

E.A.H. Brunken

Oranjekop groen witborst m

92

846

Groep 14: Oranjekop groen witborst pop

 

 

Kampioen

J.H. van Sonsbeek

Oranjekop groen witborst p

92

872

Groep 15: Alle kopkleuren cinnamon man / pop

 

 

Kampioen

R. Staal

Zwartkop cinnamon paarsborst p

91

891

Groep 16: Alle kopkleuren lilaborst man

 

 

Kampioen

R.B.M. Bussink

Oranjekop groen lilaborst m

94

903

Groep 18: Alle kopkleuren groen EF pastel paarsborst man

 

 

Kampioen

L. Posthuma

Roodkop groen EF pastel paarsborst m

94

952

Zilver

J. Sloff

Oranjekop groen EF pastel paarsborst m

93

953

Brons

J.W. Steneker

Zwartkop groen EF pastel paarsborst m

92

956

 

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Groep 19: Alle kopkleuren groen DF pastel (overgoten) paarsborst man

Kampioen

A. Straatman

Roodkop groen DF pastel (overgoten) pb man

94

976

Groep 20: Alle kopkleuren groen EF pastel (overgoten) paarsborst pop

Kampioen

D. van Iersel

Oranjekop groen EF pastel (overgoten) pb pop

93

985

Groep 21: Alle kopkleuren groen EF pastel (overgoten) witborst man

Kampioen

E.A.H. Brunken

Zwartkop groen EF pastel (overgoten) witb. m

94

996

Zilver

E.A.H. Brunken

Oranjekop groen EF pastel (overgoten) witb. m

93

995

Brons

D. van Iersel

Oranjekop groen EF pastel (overgoten) witb. m

92

1003

Groep 22: Alle kopkleuren geel paarsborst man/pop

Kampioen

F. Schenk

  Zwartkop geel paarsborst pop

93

1026

Groep 23:  Alle kopkleuren geel witborst man

Kampioen

G. Verkoulen

 Roodkop geel witborst man

93

1044

Groep 24: Alle kopkleuren geel witborst pop

Kampioen

E.A.H. Brunken

Zwartkop geel witborst pop

93

1055

Groep 26: Alle kopkleuren blauw paarsborst man

Kampioen

J.W. Steneker

Zwartkop blauw paarsborst man

94

1105

Zilver

A. Fioole

Zwartkop blauw paarsborst man

93

1081

Brons

J. Veldman

Zwartkop blauw paarsborst man

92

1111

Groep 27: Alle kopkleuren blauw paarsborst pop

Kampioen

J. Veldman

Zwartkop blauw paarsborst pop

94

1138

Zilver

J.W. Steneker

Zwartkop blauw paarsborst pop

93

1130

Brons

J.W. Steneker

Zwartkop blauw paarsborst pop

92

1131

Groep 28: Alle kopkleuren blauw witborst man

Kampioen

J. v. Driel (jr)

Zwartkop blauw witborst man

92

1156

Groep 29: Alle kopkleuren blauw witborst pop

Kampioen

J.W. Steneker

Zwartkop blauw witborst pop

94

1167

Groep 30: Alle kopkleuren blauw EF pastel paarsborst pop

Kampioen

J.W. Steneker

Zwartkop EF pastel (overgoten) paarsborst pop

93

1192

Groep 31: Alle kopkleuren blauw EF pastel, DF pastel (overgoten) PB/WB m/p

Kampioen

F.H.W. Hermens

Roodkop blauw DF pastel (overgoten) pb man

93

206

Groep 32: Alle kopkleuren wit, groen SL Ino (Lutino) blauw SL Ino (Albino) m/p

Kampioen

W. van Lente

Zwartkop wit witborst man

94

1199

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Stammen

Groep 36: Stammen alle kleurslagen mannen

 

 

Kampioen

H. Lomulder

Roodkop groen paarsborst m

375

53-56

Zilver

G. Stolzenbosch

Zwartkop groen paarborst roodsnavel m

374

13-16

Brons

C. Balk

Zwartkop blauw paarsborst m

370

73-76

Brons

C. Balk

Zwartkop blauw witborst m

372

85-88

Groep 37: Stammen alle kleurslagen poppen

 

 

Kampioen

H. Lomulder

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

371

29-33

Zilver

W. Graus

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

368

9-12

Brons

H. Gerritzen

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

365

25-28

Stellen

Groep 38: Stellen alle kleurslagen mannen

 

 

Kampioen

W.F.H. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

187

101-102

Zilver

J. v.d. Knaap

Roodkop groen EF pastel paarsborst m

186

195-196

Brons

M. ter Haar

Roodkop/Oranjekop DF pastel (overgoten) m

184

89-90

Brons

W.F.H. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel m

184

103-104

Groep 39: Stellen alle kleurslagen poppen

 

 

Kampioen

W.F.H. Schalley

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

186

119-120

Zilver

M. Balsing

Zwartkop groen witborst roodsnavel p

185

179-180

Brons

L. Thijs

Zwartkop groen paarsborst roodsnavel p

184

127-128

Derby kampioen

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Kampioen

E. van der Laan

Zwartkop groen paarsborst osn m

95

328

Regio klassement

Klassement

Regio

Punten aantal

Aantal gekeurde vogels

Kampioen en wisselbeker

Regio 3

2308

 

2e plaats

Regio 4

2306

 

3e plaats

Regio 6

2300

 

4e plaats

Regio 2

2293

 

5e plaats

Regio 5

2290

 

6e plaats

Regio 1

2279

 

7e plaats

Regio 7

2277

 

8e plaats

Regio 8

2277

 

Jeugdkampioen

prijs

naam

vogelomschrijving

punten

kooi

Kampioen

R. Jordens

Roodkop groen paarsborst man

93

539

Bondsmedailles

Prijs

Naam

Vogelomschrijving

Punten

Kooinr.

Bondsmedaille

L. Thijs

Roodkop groen paarsborst m

92

58

Bondsmedaille

C. Broeren

Oranjekop groen paarsborst man

92

166

Bondsmedaille

G. Groothedde

Zwartkop groen paarsborst rsn man

92

247

Bondsmedaille

L. Spaak

Zwartkop groen paarsborst rsn man

92

286

Bondsmedaille

R. Verhoek

Zwartkop groen paarsborst rns man

92

304

Bondsmedaille

A. ter Wijlen

Zwartkop groen paarsborst osn man

92

345

Bondsmedaille

H. Gerritzen

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

371

Bondsmedaille

J. Geuzinge

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

374

Bondsmedaille

R. Hupperetz

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

380

Bondsmedaille

H. Kuster

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

399

Bondsmedaille

E. van der Laan

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

392

Bondsmedaille

J. Veltman

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

430

Bondsmedaille

J. Wolff

Zwartkop groen paarsborst rsn pop

92

444

Bondsmedaille

A. Fioole

Roodkop groen paarsborst man

92

513

Bondsmedaille

A. Huiskamp

Roodkop groen paarsborst man

92

522

Bondsmedaille

C. Boeren

Roodkop groen paarsborst pop

92

606

Bondsmedaille

R. Jordens (Jeugd)

Oranjekop groen paarsborst man

92

679

Bondsmedaille

L. Posthuma

Groen EF pastel paarsborst man

92

951

Bondsmedaille

M. ter Haar

Geel witborst man

92

1035

Bondsmedaille

R. Verhoek

Blauw EF pastel paarsborst man

92

1193

  • Van harte gefeliciteerd E. van der Laan

Tentoonstelling Elst 2019

De nationale Gouldamadine tentoonstelling in Elst.

Woensdag 9 Okt.: Opening (alleen voor leden) 20:00 – 22:00 uur

Donderdag 10 Okt.:  10:00 – 21:30 uur 

Vrijdag 11 Okt.:  10:00 – 21:30

Zaterdag 12 Okt.:  10:00 – 14:30

 

Inschrijven voor deze tentoonstelling dient u eerst in te loggen als lid.

Voor meer informatie klik hier onder op meer info 

Meer info

Agenda

Waarom lid worden?

Het steunen van het kweken van natuurbroed gouldamadine.

4x per jaar ontvang je het clubblad “Spectrum”

1x per jaar de Nationale tentoonstelling Elst

Exclusief toegang op de eerste openingsdag van de Nationale tentoonstelling Elst

Regio ontmoetingsdagen 

Regio tentoonstellingen

Toegang tot de ledenlijst van bijna 700 leden

Direct lid worden